Olle Pettersson oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 52 x 68,5 cm.
Kuntoraportti
Mindre färgbortfall.
838128
Päivämäärä:
2020-11-23