Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 52 x 68,5 cm.

Kuntoraportti

Mindre färgbortfall.

838128

Päivämäärä:

2020-11-23