Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, förgylld och bronserad, krön med tympanon, ca 192 x 79 cm

Skador: Dekordelar saknas, pastellageskador, fläckar, senare spegelglas, senare bemålning och bronsering ställvis, lösa bakstycken medföljer

838130

2020-11-20