Byrå 1700-tal senbarock

Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad i valnöt, förgyllda mässingsbeslag, kontuerad front, 3 lådig, överdel med skrivskiva, höjd 80, 124x63 cm

Nyckel saknas, fanerskador/bortfall

838131

2020-11-13