Musse Pigg-byrå design Pierre Colleu

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

PIERRE COLLEU, Musse Pigg-byrå, Starform, 1980-tal, plast och laminat, 4 lådor, skyltmärkt "Disney by Starform", höjd ca 117, ca 100x 50 cm

Smärre slitage

838141

2020-11-10