Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

POTTSKÅP, 1800/1900-tal, med dörr och lucka, furu, höjd ca 62 samt 41x37 cm

Torrspickor, bruks och åldersrelaterat slitage

838144

2020-11-18