Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): komposition med pallar, olja på duk, signerad och daterad 77, 72,5 x 64 cm.
Enstaka krackelyr.
838156
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här