Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BORD, 1900-tal, rokokostil, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, numrerad 2015827119, svartbemålad, skuren dekor av snäckformation, utsvängda ben, höjd ca 65, 66, 110 cm
Senare bemålning
838171
2020-11-11