Spegel med hylldel 1950-tal

Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal
Spegel med hylldel 1950-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med lös hylldel, 1950-tal, teak, spegeln ca 72x66, hylldel med svart laminat skiva, ca 20, 79x22 cm

Smärre skador

838173

2020-11-11