Klubbat för:
9 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VINDFLÖJEL, i form av drakhuvud, 1800-tal, smide /metall, bär årtalet 1857, total höjd ca 96x79 cm
Zustandsbeschreibung
Rostskador, slitage
838181
2020-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner