Taklampa glas

Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas
Taklampa glas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENDELLAMPA, 1900-talets andra hälft, skärm i rökfärgat glas, höjd ca 33 cm

avklippt sladd, bruks- och åldersrelaterat slitage

838182

2020-11-16