Bordslampa
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, märkt MAE 4426 i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, skärm i mässing, lindat konstskinn, två ljuspunkter, ljusknappar/snören, höjd ca 50, diameter 42 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
838193
Päivämäärä:
2020-11-11