Franco Costa serigrafi
2020-11-17
838220
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "Begin to point higher", signerad Franco Costa, numrerad 17/30, färgserigrafi, bildmått 80x60 cm