Figurin av Constantin Holzer Defanti för Rosenthal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CONSTANTIN HOLZER-DEFANTI, bordslampa, 1920-tal, Rosenthal, porslin, signerad, höjd ca 79

838221

2020-11-11