Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1800-talets senare del, 2-delat, svarvade ben, vitmålat, höjd ca 76, diameter 117 cm, omålad iläggsskiva om 42 cm medföljer

Senare bemålat, färgbortfall

838224

2020-11-11