Karmstolar Louis XV

Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV
Karmstolar Louis XV

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, valnöt, skuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Renoverade, senare klädsel, kröndekor m skada, smärre ytskador

838225

2020-11-11