Soffbord Italien

Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARZO, soffbord, Italien, 1980-tal, profilerad stenskiva, betsat underrede, höjd ca 52, 145x85 cm

Smärre slitage o repor

838228

2020-11-10