Skrivbord Louis XV stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanerad i valnöt och rot, utdragbar skrivskiva, gallerkant i mässing, genombrutna mässingsbeslag med porslinsplaketter, höjd med sarg 83, 93x61 cm
Ställvis blekt, fanerbortfall, fläckar, nyckel saknas
838231
2020-11-13