Skrivbord Louis XV stil

Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanerad i valnöt och rot, utdragbar skrivskiva, gallerkant i mässing, genombrutna mässingsbeslag med porslinsplaketter, höjd med sarg 83, 93x61 cm

Ställvis blekt, fanerbortfall, fläckar, nyckel saknas

838231

2020-11-13