Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): "Walking through paris", mixed media, bemålat fotografi, signerad samt numrerad 1/1, bladmått ca 41x66 cm. Folierad ram.

838233

2020-11-10