Franco Costa serigrafi
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRANCO COSTA (1934-2015): "Afrika", signerad Franco Costa, signerad Franco Costa, numrerad 4/100, serigrafi, bladmått 97x70 cm
Kuntoraportti
838235
Päivämäärä:
2020-11-17