Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FRANCO COSTA (1934-2015): "Afrika", signerad Franco Costa, signerad Franco Costa, numrerad 4/100, serigrafi, bladmått 97x70 cm

Kuntoraportti

838235

Päivämäärä:

2020-11-17