Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1800-talets slut, Karl Johan / nyrokoko, bemålad och förgylld dekor, sitthöjd 47 cm, längd 152 cm
Renoverad och kompletterad, senare bemålning, ostadig, skador
838259
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här