Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), sparvuggla, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32x31 cm, 76/150 II etat

838266

2020-11-11