Edition Noël Wiwen Nilsson Ring Sterlingsilver
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WIWEN NILSSON, ring, Lund, 1960, fasettslipad bergkristall, trappstegsformad fattning, signerad, stl ca 16 1/4+ jmfr 51, vikt ca 5.3 g, etui i original medföljer
Minimala naggar utmed någon kant. Fint skick. Etui med slitage.
838271
2020-12-13