Edition Noël Wiwen Nilsson Ring Sterlingsilver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIWEN NILSSON, ring, Lund, 1960, fasettslipad bergkristall, trappstegsformad fattning, signerad, stl ca 16 1/4+ jmfr 51, vikt ca 5.3 g, etui i original medföljer

Minimala naggar utmed någon kant. Fint skick. Etui med slitage.

838271

2020-12-13