Stolar 4 st
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, träskuret krön, ryggbrickan med textilklädsel föreställande leoparder, olikfärgad klädsel vid sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, senare klädsel
838272
2020-11-16