Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, träskuret krön, ryggbrickan med textilklädsel föreställande leoparder, olikfärgad klädsel vid sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, senare klädsel

838272

2020-11-16