Vitvinsglas "Fontän", Vicke Lindstrand Kosta

Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas
Vitvinsglas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, "Fontän", vitvinsglas 12 st, Kosta glasbruk 1950-60-tal, slipad dekor på kupa och fot, delvis signerade Kosta, höjd 15 cm

838286

2020-12-19