Lillemor Rudolf-Hall

Lillemor Rudolf-Hall
Lillemor Rudolf-Hall
Lillemor Rudolf-Hall
Lillemor Rudolf-Hall

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILLEMOR RUDOLF HALL (Sverige, Född 1930): "Figur i rum", olja på duk, signerad, bildmått 70x52 cm

838290

2020-11-21