Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFLI, teak, 1900-talets andra hälft, höjd ca 200, tavelhyllans bredd 60 cm
Slitage, ytskador
838293
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här