Servisglas "Trilogi", Erika Lagerbielke, Orrefors
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE, "Trilogi" "Romeo & Julia", 12 vinglas, 2 snapsglas, 2 champagneglas, Orrefors, klar kupa och fot med gulddekor, på benet polykrom kula, signerade Of EL och numrerade, ett certfikat medföljer, vinglasens höjd 21 cm, champagneglasens höjd 24 cm, snapsglasens höjd 18 och 19,5 cm
838295
2020-12-19