Servisglas "Trilogi", Erika Lagerbielke, Orrefors

Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

ERIKA LAGERBIELKE, "Trilogi" "Romeo & Julia", 12 vinglas, 2 snapsglas, 2 champagneglas, Orrefors, klar kupa och fot med gulddekor, på benet polykrom kula, signerade Of EL och numrerade, ett certfikat medföljer, vinglasens höjd 21 cm, champagneglasens höjd 24 cm, snapsglasens höjd 18 och 19,5 cm

838295

2020-12-19