Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 84/ 92, 100x54cm

Ej tillhörande nyckel medföljer, ytskador, märken, dekordelar till krön saknas, lösa delar medföljer, delar saknas, ett fotavslut med kraftiga fanérskador

838299

2020-11-13