Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Båtar på land, signerad L Richarde, olja på pannå, ca 23x39 cm

838315

2020-11-13