Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD med iläggsskiva, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, höjd 70, diameter 120, längd med skiva 158 cm
Slitage och smärre ytskador, fot med repor
838325
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här