Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, "Superellips" matbord, Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, längd 175, bredd 125, höjd ca 71 cm
Bruksslitage, märken, omfattande lagningar undertill
838326
2020-11-11