Bricka bemålad plåt

Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

BRICKA, bemålad plåt, 1800-tal, kontuerat rokokobrätte, dekor av blommor, monogramsignerad K.M., längd 82x63 cm

Slitage, gåvotext, mindre färgbortfall

838330

2020-11-13