Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
BRICKA, bemålad plåt, 1800-tal, kontuerat rokokobrätte, dekor av blommor, monogramsignerad K.M., längd 82x63 cm
Slitage, gåvotext, mindre färgbortfall
838330
2020-11-13