Carsten ström olja

Carsten ström olja
Carsten ström olja
Carsten ström olja
Carsten ström olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

CARSTEN STRÖM, "Fantasi med Dominikanermunkar", signerad och daterad, Carsten Ström- 1950, samt Abbekås a tergo, olja på pannå, ca 37x45 cm

838331

2020-11-21