Bordslampa MAE grön mässing
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, märkt MAE i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, skärm i mässing, lindat konstskinn, två ljuspunkter, höjd ca 50, diameter 42 cm
Kuntoraportti
SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, 1 lamphållare trasig
838332
Päivämäärä:
2020-11-21