Bordslampa MAE grön mässing

Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, märkt MAE i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, skärm i mässing, lindat konstskinn, två ljuspunkter, höjd ca 50, diameter 42 cm

Kuntoraportti

SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, 1 lamphållare trasig

838332

Päivämäärä:

2020-11-21