Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDHÄNGARE, även kallad Studenthängare, tidigt 1900-tal, jugend, bronserat samt grönpatinerat järn, längd ca 30 cm
Ingår i temaauktionen Allmoge
Smärre åldersrelaterat slitage
838346
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här