Studenthängare tidigt 1900-tal jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, även kallad Studenthängare, tidigt 1900-tal, jugend, bronserat samt grönpatinerat järn, längd ca 30 cm

Ingår i temaauktionen Allmoge

Smärre åldersrelaterat slitage

838346

2020-11-21