Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): "Trappan eller Utsikt Över hustak", signerad Alf Lindberg, olja på duk, ca 71x61 cm

838348

2020-11-21