Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, "Superelips", Fritz Hansen, skiva i laminat 4 kromade spännben, märkt under, 4 extra ben medföljer, höjd ca 72 samt vidd 145 cm
Omfattande kantnagg, slitage
838351
2020-11-21