Superellipsbord

Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord
Superellipsbord

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, "Superelips", Fritz Hansen, skiva i laminat 4 kromade spännben, märkt under, 4 extra ben medföljer, höjd ca 72 samt vidd 145 cm

Omfattande kantnagg, slitage

838351

2020-11-21