Gustavsberg Dresden kaffeservis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, servis, 22+6 dlr, "Dresden" (1963-1980), porslin, Gustavsberg, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, + 6 fat, samt 11 assietter

Smärre slitage, 1 extra kaffefat med nagg medföljer

838353

2020-11-21