Bordsfotogenlampa
2020-11-21
838367
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, bronserad metall, kupa i mjölkvittg las, höjd ca 53 cm
Nagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej