Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, bronserad metall, kupa i mjölkvittg las, höjd ca 53 cm
Nagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
838367
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här