Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, bronserad metall, kupa i mjölkvittg las, höjd ca 53 cm

Nagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

838367

2020-11-21