Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASBORD, 1900-tal, mässing samt skiva i rökfärgatglas, höjd ca 46 samt 100x100 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

838375

2020-11-21