Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Gainsborough Quartet", signerad Ulf Greder, numrerad 302/360, bladstorlek ca 75x93 cm

838377

2020-11-21