Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, grå stenskiva, 3 lådor, fanérad med olika träslag, mässingsbeslag, bredd 95, djup 53, höjd 82 cm.
CITES intyg medföljer
Bruksslitage, märken
838378
2020-11-11