Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, brons och förgylld metall, detaljer av vit sten, emaljerad urtavla med romerska siffor, figurscen med par, stämplad M4, höjd ca 50x34 cm

Nycklar medföljer, finns att hämta i Utlämningen

Pendel finns

838398

2020-11-13