James Cole oljemålning

James Cole oljemålning
James Cole oljemålning
James Cole oljemålning
James Cole oljemålning
James Cole oljemålning
James Cole oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

JAMES COLE (1856-1885): "Flicka med brev", monogramsignerad och daterad 1871, olja på duk, ca 46x35 cm

838417

2020-11-14