Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, "Stockholm", IKEA, ek, höjd 50, 90x90 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre enstaka stötskador
838423
2020-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner